Darmowe auto zastępcze z OC sprawcy!

KONTAKT

Czarny Las - Dodane przez biuro70 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Darmowe auto zastępcze z OC sprawcy!

Maiłeś kolizję lub wypadek drogowy? Dostaniesz od nas bezgotówkowo pojazd zastępczy. Firma darmoweauto24.pl zajmuje się bezgotówkowym wypożyczaniem aut zastępczych osobom poszkodowanym w kolizjach drogowych. Każda osoba poszkodowana, której samochód został uszkodzony podczas kolizji drogowej lub wypadku, a sprawca zdarzenia jest znany i szkoda likwidowana będzie z jego ubezpieczenia OC, jest uprawniona do otrzymania auta zastępczego. Nie ma znaczenia czy poszkodowanym jest przedsiębiorca czy osoba prywatna korzystająca z samochodu w celu dojazdu do pracy, szkoły, po zakupy. W świetle obowiązujących przepisów prawa osoba, której pojazd uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu drogowego ma prawo do najmu samochodu zastępczego. Kosztami najmu obciążone zostaje Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji.

Z samochodu zastępczego mogą skorzystać zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne. Nie jest istotne czy auta używasz jako narzędzia pracy, czy jest Ci też ono potrzebne, by np. zawieźć dzieci do szkoły.

Ubezpieczyciele często nie informują o możliwości sfinansowania wynajmu samochodu zastępczego. Kiedy poszkodowany upomni się o auto zastępcze to z reguły ubezpieczyciel wskazuje mu konkretną wypożyczalnie samochodów, z którą współpracuje. PAMIĘTAJ nie masz obowiązku korzystać z wypożyczalni wskazanej przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Wypożyczalnia taka z reguły będzie żądała od Ciebie opłacenia wynajmu z góry, a także pozostawienia kaucji na czas wypożyczenia samochodu, a dopiero potem będziesz mógł SAM wystąpić o zwrot tych kosztów.

Przed wynajęciem samochodu należy wysłać do ubezpieczyciela sprawcy stosowne oświadczenie o chęci wynajmu, którego przyjęcie zostanie odpowiednio potwierdzone. Można w nim poinformować o tym, że samochód jest nam niezbędny np. do pracy, czy odebrania dzieci ze szkoły. Spowoduje to zbicie argumentu ubezpieczyciela, który mógłby się bronić tym, że samochód nie jest osobie poszkodowanej potrzebny, a jego wynajęcie jest całkowicie nieuzasadnione.

Czas, w którym korzystamy z samochodu zastępczego nie jest jednak nieograniczony. Musi on odpowiadać rzeczywistemu okresowi, w którym nasze auto będzie faktycznie unieruchomione. Jeśli miała miejsce lekka stłuczka, czas unieruchomienia liczy się od momentu odstawienia samochodu do warsztatu do chwili jego odbioru. Jeśli wystąpiła szkoda całkowita, auto zastępcze może być wynajęte na czas od chwili wypadku, do wypłaty należnego odszkodowania plus dni na zakup innego auta.

Prawo do samochodu zastępczego i obowiązek pokrycia kosztów jego wynajęcia przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji potwierdzał wiele razy Rzecznik Ubezpieczonych, a także Sąd Najwyższy.

Mapa Czarny LasProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Darmowe auto zastępcze z OC sprawcy!


Polecane, ciekawe strony z Radomska. Prowadzisz serwis o Radomsku lub zwiazany z Radomsko - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę MDK Radomsko !Zobacz stronę Malutkie Resort !Zobacz stronę Oficjalna Strona Miasta Radomsko !Zobacz stronę Powiat Radomczyński !Zobacz stronę Telewizja sześciu powiatów - Radomsko !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radomsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomska: Bełchatów ogłoszenia - Częstochowa darmowe ogłoszenia - Piotrków Trybunalski ogłoszenia bezpłatne - Włoszczowa ogłoszenia - Myszków sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Radomsko City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj