Wzmocnienie sygnału GSM telefonii komórkowej

KONTAKT

Radomsko - Dodane przez patrykdymus (osoba prywatna) -

Wzmocnienie sygnału GSM telefonii komórkowej

Pełna treść ogłoszenia Wzmocnienie sygnału GSM telefonii komórkowej

Oferta dotyczy montażu Repeatera GSM. Repeater GSM służy do wzmocnienia sygnału GSM i wprowadzeniu go do wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie doskonale nadaję się do miejsc gdzie sygnał GSM jest na tyle słaby, że prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy jest niemożliwy. Przykładem może być miejsce położone daleko od nadajnika lub budynek z grubymi murami, piwnicami użytkowymi (kawiarnie) lub nowoczesnymi oknami których szyby kryte są związkami metalicznymi.
Wzmacniacz (repeater) GSM jest urządzeniem konsumenckim wzmacniającym pełny zakres GSM+EGSM, spełniającym wymogi normy ETSI 300, 609 4 i posiadającym opartą na niej deklarację CE. Certyfikat wydano na podstawie badań przeprowadzonych w Instytucie Łączności w Warszawie.
Ważne funkcje:
Nowe pasmo. Repeater GSM wzmacnia pasmo GSM oraz nowe pasmo EGSM wprowadzone w celu zwiększenia liczby operatorów. Pasmo, które wzmacnia urządzenie to 880 915, 925 960 MHz.
Funkcja ALC. Automatyczna kontrola zysku, umożliwia regulację zysku w granicach do 20dBm. Tzn. w przypadku zbyt silnego sygnału na wejściu urządzenia, odpowiedni mechanizm "stłumi" sygnał.
Regulowane tłumienie na wejściu: Funkcja umożliwia manualne tłumienie sygnału na wejściu w celu dostosowania siły sygnału do wartości dopuszczalnej przez wzmacniacz.

Oferta dotyczy montażu repetera GSM, anten zewnętrznych oraz wewnętrznych
Masz problem z nikłym sygnałem lub jego brakiem w domu, biurze, hotelu, restauracji lub wewnątrz innego budynku.

Dziwi Cię to, że bez problemu możesz rozmawiać z komórki będąc przed domem lub biurem, a połączenie nagle zrywa się, gdy wchodzisz do środka budynku?

Nasze wzmacniacze sygnału pomogą w eliminacji zerwanych połączeń w budynkach, w których słaby zasięg był wcześniej problemem.

Gwarantujemy bardzo dobry sygnał po zamontowaniu naszego repeatera na co udzielamy gwarancji 24 miesiące i nie tylko.

tel: 508224151

Mapa RadomskoProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Wzmocnienie sygnału GSM telefonii komórkowej


Polecane, ciekawe strony z Radomska. Prowadzisz serwis o Radomsku lub zwiazany z Radomsko - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę MDK Radomsko !Zobacz stronę Telewizja sześciu powiatów - Radomsko !Zobacz stronę Powiat Radomczyński !Zobacz stronę Oficjalna Strona Miasta Radomsko !Zobacz stronę Malutkie Resort !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radomsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomska: Bełchatów ogłoszenia - Częstochowa darmowe ogłoszenia - Piotrków Trybunalski ogłoszenia bezpłatne - Włoszczowa ogłoszenia - Myszków sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Radomsko City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj